• info@elektrenustatyba.lt

Saulės Moduliai

3
Yes
None
1
1000000
Name...
/moduliai/
Thumbnail

Kategorija

Saulės Moduliai
ViaSolis
ViaSolis Image

Nuolat tobulėjanti gamybos technologija ir produktų kokybė skatina vartotojus reikalauti geriausio. Reaguodama į rinkos poreikius, įmonė pristato naujos kartos stiklas/stiklas saulės modulius, pasižyminčius aukšto efektyvumo, puikaus ilgaamžiškumos ir inovatyvaus dizaino savybėmis.

Viasolis moduliuose naudojami vienodo storio priekinis ir galinis stiklai užtikrina modulių mechaninį stiprumą ir leidžia nesunkiai atlaikyti išorės jėgas (sniegą, vėją) bei temperatūrų svyravimus.

Skirtingai nuo kitų rinkoje esančių Stiklas/Stiklas modulių, ViaSolis gamyboje naudoja inovatyvią „krašto sandarinimo“ technologiją užtikrinančią izoliaciją ir apsaugančia nuo drėgmės įsiskverbimo.

PRIME modulių šeima

Stiklas/Stiklas modulis, pasižymintis unikaliu dizainu ir „krašto sandarinimo“  apsauga, užtikrinantis kokybišką apsaugą nuo UV, drėgmės, amoniako ir druskos korozijos.

  • 50 metų produkto ir veikimo periodo garantija
  • Sukurta ir pagaminta Europoje
Detalus saulės modulių: Aprašymas

Video medžiaga: Video

Fotovoltinė sistema stogui

ViaSolis Solrif® montavimo sistema yra skirta saulės modulių integravimui į stogą pakeičiant įprastinę dangą.  Sprendimas pritaikytas įvairaus tipo stogams. Sistema pritaikyta tiek visiškai, tiek dalinei modulių integracijai į stogą, derinant kartu su kitais stogo elementais (pvz. stoglangiais, kaminu, saulės kolektoriais ir t.t.)

PAGRINDINĖS SAVYBĖS:
  • Greitas ir paprastas montavimas dėl nedidelio sistemos komponentų skaičiaus
  • Nereikalaujanti daug dėmesio ir laiko sistemos  priežiūra
  • Sistema dengtas stogas tampa sandarus ir estetiškai patrauklus
SoliTek
SoliTek Image

Visi „Soli Tek“ produktai yra gaminami gamykloje Vilniuje. „Soli Tek“ įmonė atidžiai seka savo produktus kiekvieno gamybos etapo metu. „Soli Tek“ garantuoja 87% modulių galingumą po 30 metų, duoda 30 metų produkto garantiją ir pagal darytus testus prognozuoja bent 50 metų naudingos veiklos laikotarpį. Įmonė turi gana platų saulės modulių asortimentą. Stiklas/Stiklas turi išskirtinį atsparumą drėgmiai ir atitinka IP67 klasę, atlaiko iki 2400 Pa vėjo apkrovas ir  8000 Pa sniego apkrovas.

Stiklas/Stiklas:

 

Soli Tek“ Standard moduliams duoda 20 metų garantiją produktui bei garantuoja, kad po 25 metų modulis generuos bent 80 % pirminės galios. Visi Standard moduliai atlaiko iki 2400 Pa apkrovą esant vėjui ir 5400 Pa apkrovą esant sniegui ir taip pat atitinka IP65 saugumo klasę. Šių modulių svoris siekia iki 19 kg, o matmenys 1640 x 992 x 35 mm. Galima pasirinkti iš dviejų variantų.

Video medžiaga: Video

Saulės Moduliai
ViaSolis Image
ViaSolis
Nuolat tobulėjanti gamybos technologija ir produktų kokybė skatina vartotojus reikalauti geriausio. Reaguodama į rinkos poreikius, įmonė pristato naujos kartos stiklas/stiklas saulės modulius, pasižyminčius aukšto efektyvumo, p... Read More
SoliTek Image
SoliTek
Visi „Soli Tek“ produktai yra gaminami gamykloje Vilniuje. „Soli Tek“ įmonė atidžiai seka savo produktus kiekvieno gamybos etapo metu. „Soli Tek“ garantuoja 87% modulių galingumą po 30 metų, duoda 30 metų produkto gara... Read More