• info@elektrenustatyba.lt

Apie mus

UAB „Elektrėnų statyba“ – tai atestuotų profesionalių vadovų bei patyrusių darbininkų komanda, kuri savo sėkmingą veiklą pradėjo 2002 m. Mūsų darbuotojai nuolat tobulinasi ir domisi naujovėmis, todėl gali suteikti kokybiškas ir patikimas paslaugas už optimaliausią kainą. Bendrovės veiklos spektras apima statybos, renovacijos, rekonstrukcijos bei remonto darbus.

Sukaupta ilgametė patirtis leidžia bendrovei įgyvendinti tiek paprastus, tiek pačius sudėtingiausius projektuotojų užmojus. Atliekame visus statybos ir remonto darbus – nuo pamatų įrengimo iki raktų įteikimo. Dalyvaujant viešuosiuose pirkimuose, UAB „Elektrėnų statyba“ užsakovais tapo ir valstybinės įmonės.

Yra didelė patirtis energetiniuose objektuose atliekant energetinių statinių, įrenginių bei kitų pramonės objektų remonto ir servisinio aptarnavimo paslaugas. Bendrovės tikslas – būti savo srities profesionalais, patikimu partneriu užsakovui ir klientui, kokybiškai atliekant darbus sutartu laiku, naudojant aukščiausios kokybės, sertifikuotas medžiagas ir pažangias technologijas. Visiems atliktiems darbams suteikiame garantiją pagal statybos įstatymo reikalavimus. Savo patirtimi, dėmesiu ir požiūriu bendrovė užsitarnavo klientų, partnerių ir kitų suinteresuotų šalių pasitikėjimą.